Spotkanie kulturowe o Ekwadorze

Dnia 19 maja 2017 roku odbyło się spotkanie kulturowe o Ekwadorze, zrealizowane w ramach projektu „Las diferencias culturales”. W wydarzeniu brały udział klasy: 1j, 2e i 3b. Gościem, który tym razem odwiedził naszą szkołę, był Pan Charles Delgado Araujo – przedsiębiorca i tata Andrei – uczennicy oddziału 1j. Po uroczystym powitaniu i przedstawieniu celu programu, gość z Ekwadoru opowiedział zgromadzonym uczniom o swoim rodzinnym kraju, a następnie pokazał filmiki przedstawiające TOP 10 Miejsc w Ekwadorze, czyli najciekawsze i najpiękniejsze lokalizacje. Widoki zapierały dech w piersiach! Następnie Pan Charles udzielił odpowiedzi do wywiadu, który został przeprowadzony przez Amelię Rosiak – uczennicę klasy 2D, odpowiedzialną za realizację projektu. Na zakończenie uroczystości Andrea Delgado pięknie zaśpiewała piosenkę pt. „Hija de la Luna” wprowadzając zgromadzonych w magiczny nastrój. Tym muzycznym akcentem skończyło się kolejne spotkanie w ramach programu o różnicach kulturowych mieszkańców Ameryki Południowej mieszkających w Warszawie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ekwador. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.