EL PROYECTO eTwinning: „Por el Mundo a Madrid”

„Por el mundo a Madrid” es el proyecto dedicado a todos los profesores y estudienates los cuales quieren viajar de modo virtual por el continente europeo para encontrarse en el mismo día con estudiantes de otros paises en Madrid. Durante el viaje que dura un año cada grupo hace cuatro paradas en diferentes paises. Los alumnos desciben sus aventuras y publican las fotos. Los participantes del proyecto hacen gran mapa de su trayecto a traves del programa Prezi.

„Przez świat do Madrytu” to projekt dedykowany wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy chcą odbyć wirtualną podróż po kontynencie europejskim, aby spotkać się tego samego dnia ze studentami z innych krajów w Madrycie. Podczas rocznej podróży każda grupa zatrzymuje się w czterech dowolnych krajach, gdzie robi przystanki. Uczniowie opisują swoje przygody i publikują zdjęcia. Uczestnicy projektu tworzą wielką mapę swojej trasy w programie Prezi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Por el mundo a Madrid. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.